Методична панорама

Методичну службу очолює

вихователь - методист Швець Галина Дмитрівна

Протягом навчального року педагогічний колектив ЗДО №37 працюватиме над такими завданнями:

1. Продовжувати роботу по створенню й підтримці сучасного освітнього середовища, спрямованого для гармонійного розвитку здобувачів дошкільної освіти.

2.Формувати основи екологічної культури у здобувачів дошкільної освіти під час ознайомлення з природою рідного краю.

3.Виховання здорової життєрадісної, активної дитини засобами фізичного виховання.

У процесі своєї роботи педагогічний колектив буде керуватися такими державними документами:

1. Конституція України.
  2. Закон України «Про освіту».
  3. Закон України «Про дошкільну освіту».
  4. Державна програма «Освіта. Україна ХХІ століття» затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1993 р. №869.
  5. Закон України «Про мову».
  6. Положення про дошкільний заклад.
  7. Базовий компонент дошкільної освіти.
  8. Конвенція прав дитини.
  9. Освітня програма для дітей від  2  до  7  років «Дитина».
  10.  Парціальні  програми: «Грайлик»  з  організації  театралізованої  діяльності  в дошкільному навчальному закладі,   «Я – Лучанин» програма патріотичного виховання для дітей дошкільного віку.