Матеріально-технічна база

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ 2019-2023р. ЗДО №37

Вимоги до матеріально-технічної бази ЗДО №37 визначаються відповідними будівельними санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також переліком обов'язкового обладнання закладу дошкільної освіти, в тому числі дидактичних посібників, іграшок, методичної, художньої та іншої літератури, затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002 № 509 "Про затвердження Типового обліку обов'язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах". Будівля ЗДО №37, територія і розташовані на ній приміщення відповідають Законам України "Про дошкільну освіту", "Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення", "Про освіту ", Санітарному регламенту для дошкільних закладів, Державним будівельним нормам та утримуються в належному стані.

Матеріально-технічна база ЗДО №37 включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання та інші матеріальні цінності, має задовільний стан. Адміністрація ЗДО піклується про збереження і поновлення матеріальних засобів для забезпечення повноцінного функціонування закладу.

Територія займає загальну площу 1 га, має металеву огорожу, захисну смугу по всьому периметру з одного ряду зелених насаджень. Кожна група має ізольований майданчик із зеленими насадженнями, тіньовий навіс та ігрове обладнання.

ЗДО розміщується у двоповерховій будівлі, в якій дотримується принцип ізоляції груп одна від одної. Для організації навчально-виховного процесу у ЗДО створені необхідні умови: обладнано 11 вікових групових приміщень, адміністративні та методичний, медичний кабінети, музичну та спортивну зали, психолого-логопедичний кабінет, харчоблок, пральня, підсобні приміщення тощо. Покрівля даху відремонтована.

Кожного року згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.1993р. "Про затвердження  Положення в організації бухгалтерського обліку та звітності в Україні" в ЗДО проводиться інвентаризація майна.

На території закладу обладнані ігрові та спортивний майданчики. Контроль за справністю спортивно-ігрового обладнання забезпечує комісія яка щорічно затверджується наказом директора. Огляд обладнання оформлюється актами встановленого зразка.

Щороку, до початку оздоровчого періоду, за допомогою батьків, працівників ігрові майданчики ремонтуються  та фарбуються.

З метою забезпечення охорони життя та здоров'я дітей видаляються аварійні дерева та аварійні надвірні споруди.

Територія закладу освітлюється  у вечірній та нічний час. В усіх приміщеннях закладу використовуються енергозберігаючі лампи, які дають можливість економити та забезпечувати санітарні вимоги до освітлення приміщень.

В групах створені належні санітарно-гігієнічні умови для задоволення та індивідуальних потреб дітей та організованої діяльності. Обладнання груп в задовільному стані, доцільно розміщенні меблі та розвиваючі центри, відсутні меблі що становлять загрозу для здоров'я дітей. Маркування та розміщення меблів відповідає санітарним нормам.

Харчоблок, пральня, забезпечені всім необхідним обладнанням, яке знаходиться в задовільному стані.

Наказами по ЗДО створена добровільна пожежна дружина. Протипожежний інвентар закладу налічує 24 вогнегасники, які зберігаються в установлених місцях, позначені спеціальними знаками,  вогнегасники проходять перевірку один раз на рік централізовано. Журнал розташування та обліку вогнегасників в наявності.

Таким чином матеріально - технічна база ЗДО має достатній рівень забезпеченості.

Харчоблок

Група «Квіточка»

Група «Сонечко»

1 шт.

Вікові групи та інші приміщення

Дитячі столи

9 шт.

Куточки природи

11 шт.

Дитячі костюми та костюми для дорослих

75 шт.

Різні види театрів, іграшки та ігровий матеріал, демонстраційний матеріал, наочний матеріал.

Згідно вікових особливостей здобувачів освіти