Батьківська сторінка

За активного сприяння батьківської громади наш заклад взяв участь у акції до святкування Різдва Христового "Різдвяне диво". Передано 26 подарунків для діток у БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДОБРА СПРАВА".

АКТ №582 прийому-передачі

З батьками вихованців закладу дошкільної освіти розпочато серію  занять-тренінгів у рамках проєкту «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації», який реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком», за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння МОН України.

Вихователем-інструктором Оксаною Андросюк проведено перше засідання з батьками на тему: «Як впливає війна на дітей та дорослих. Чому ми відчуваємо те, що відчуваємо». Розглянуто питання безпеки, стресу та травматичної події, реакція дітей та дорослих на травматичні події. Переглянуто мультфільм «Вікно толерантності».

Проведено цікаві ігри та вправи з даної тематики.

Як підсумок тренінгу проведено вправу «Я молодець».

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, за чашкою кави та чаю.